אודות

אודות החברה

מ. לויט היא חברה חדשנית המתמחה בייבוא ושיווק מוצרי עץ.

העצים שאנחנו מייבאים גדלים בצפון כדור הארץ בלבד, לאורכו של הציר הצפוני שעובר דרך ארצות סקנדינביה ורוסיה הצפונית, וההתמחות שלנו מתרכזת בעיקר בשני מינים: עץ לבן(אשוח) ועץ אורן. שני המינים אללו הם העצים הנפוצים ביותר בארץ בעבודות בנייה ונגרות.

בנוסף, אנו מייבאים מוצרים מעץ ליבנה הצפוני (בירץ׳) וגם מספקים אפשרות לייצור מידות לא סטנדרטיות, שאין להשיגן בשוק הישראלי.

אנחנו מאמינים שהתרכזות זו מאפשרת לנו להיות ברמה מקצועית גבוהה יותר, ולספק פתרונות ואפשרויות רחבים יותר בתחום הספציפי בו אנו עוסקים.

רוב העץ מגיע לארץ בתהליך ייצור עצמי בחו״ל המאפשר לנו שליטה מלאה על איכות החומרים, רמת הגימור, זמני ההובלה והמשלוח. באופן זה, אנו יכולים להבטיח כי אצלנו תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

כפי שאיננו מתפשרים על איכות העץ, אנחנו גם לא מתפשרים על המקצועיות והיחס האישי. אנחנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר ומוכנים לעשות כל מה שדרוש על מנת שאתם תהיו מרוצים. הצוות שלנו עומד לרשותכם לאורך כל הדרך, מהייעוץ הראשוני, בקבלת התוצר הסופי וגם לאחר הקבלה. אנחנו אחראים לכל הסחורה שאנחנו מספקים!

רוצים לשמוע עוד על העץ שאנחנו מספקים? מעוניינים במידע נוסף על המוצרים והשירותים? אל תהססו לפנות לצוות המקצועי של מ. לויט!


פרטנרים עסקיים